logo_pmp_origin_edited.png

REFERENCE

Osobně mohu potvrdit, že úroveň PMP je vynikající. Podporuji snahu organizátorů vytvořit v našem hlavním městě stálou tradici tohoto prestižního mezinárodního projektu. S potěšením přijímám záštitu nad Prague Music Performance.

Ivan Moravec

Mladí organizátoři do Prahy přinášejí tolik potřebné mezinárodní workshopy a společně s nimi světové osobnosti. Mám radost, že talentovaní čeští studenti mají možnost pracovat s těmito mistry a PMP bude jejich startem k mezinárodním úspěchům. S radostí přijímám záštitu nad tímto projektem.

Josef Suk​

Prague Music Performance je vynikající organizace v nádherném městě se skvělými lidmi!

Alfred Brendel  

Bravo Prague Music Performance! Nádherná idea v jedinečném městě.

Leon Fleisher

Prague Music Performance patří mezi moje oblíbené organizace. Jedno z nejlepších míst na celém světě!

Adrian Belew

PMP je skvělá organizace!

Brad Mehldau

Ohromně jsme si to užili! Úplně nás to tu rozložilo…ale určitě se tu zase brzy dáme dohromady. Tak někdy příště!

Esperanza Spalding​

Ta nejlepší pohostinnost a nejpříjemnější publikum, které jsme doposud zažili. Máme vás moc rádi!

Thurston Moore

Děkujeme vám za skvělý koncert a podporu! Moc jsme si to v Praze užili!

Einstürzende Neubauten

Ten nejobětavější a nejzapálenější tým, jaký jsem kdy poznal, vytvořil v Praze jako mávnutím kouzelného proutku cosi úžasného. Lidé kolem Prague Music Performance jsou vášniví milovníci umění a lidé se srdcem na dlani. Ať dál nesou pochodeň toho, co vytvořili - ovzduší lásky a nejvyšší úrovně vzdělávání!

Andrei Gavrilov​

Na světě dnes existuje tisíce organizací a je mezi nimi těžké uspět. Prague Music Performance se to daří! Zápal Jana Bartoše i jeho týmu zaručuje úspěchy! Atmosféra na PMP je příkladná. Domnívám se, že Česká republika může být na tuto organizaci náležitě hrdá!

Tamás Vásáry

PMP mohu jen doporučit a popřát mu, ať se těší zasloužené podpoře!

Paul Badura-Skoda

Prague Music Performance přivádí do Prahy velké osobnosti z celého světa.

Ivan Klánský

Prague Music Performance zaslouží jakoukoliv možnou pozornost a podporu! Přináší do Prahy mezinárodní workshopy vrcholné úrovně, které dosud v hlavním městě chyběly. PMP bezpochyby obohacuje pražský kulturní život, stejně jako přináší možnost mezinárodních zkušeností na domácí půdě mladým českým hudebníkům.

Jiří Bárta

Považuji tento projekt za velmi ambiciózní a přínosný pro českou kulturu.

Ivan Ženatý​​

Prague Music Performance má bezpochyby světové parametry a zařadil se mezi nejvýznamnější pražské kulturní akce. Organizační tým PMP si skutečně zaslouží to nejvyšší uznání.

Harmonie

Prague Music Performance vyvíjí soustavnou činnost na vysoké profesionální úrovni. Kromě místa působnosti svým dopadem přináší jednoznačný prospěch celému pražskému kulturnímu životu. Za dobu několika let své existence PMP potvrdil své odborné a umělecké kvality a přínos svých projektů. Komise hodnotí kladně rovněž edukační rovinu, kterou PMP přináší. Tento vysoce koncepční a zdařilý projekt doporučujeme výrazně podpořit.

hodnocení odborné komise Magistrátu hl. m. Prahy